Ubisoft ostrzega przed spoilerami z Assassin’s Creed Mirage. W sieci pojawiają się materiały z gry

Assassin's Creed Mirage

Już za dwa dni fani serii Assassin’s Creed będa mogli cieszyć się najnowszą odsłoną gry. Dzisiaj mogliśmy zobaczyć 7-minutowy gameplay, który został opublikowany przez Ubisoft. Niestety do sieci trafiają także materiały zawierające spoilery z Assassin’s Creed Mirage, przed którymi przestrzega francuska korporacja.

Twórcy Assassin’s Creed Mirage ostrzegają przed spoilerami z gry

Na platformie X (dawny Twitter) pojawił się wpis ostrzegający graczy przed potencjalnymi spoilerami z Assassin’s Creed Mirage. Ubisoft przypomina także, że embargo dotyczące udostępniania zawartości gry spada 4 października o godzinie 13:00 czasu paryskiego. Problem ze spoilerami zdaje się być spory, bowiem jest to już druga prośba o powstrzymanie się przed publikacją treści, jaką firma wystosowała do graczy.

Wygląda więc na to, że do czasu premiery, która nastąpi już w czwartek, warto być uważnym, przeglądając Internet. Na klipy prezentujące więcej, niż zaplanowali twórcy, nie jest najwyraźniej trudno natrafić. W poszukiwaniu oficjalnych materiałów, niezdradzających fabuły, najlepiej sięgnąć do źródła.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Na zakończenie przypominamy, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje już 5 października 2023 roku. Gra zmierza na PC, a także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i konsole Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.