Assassin’s Creed Mirage z wcześniejszą premierą! Ubisoft zaskoczył graczy

Assassin's Creed Mirage

Zazwyczaj jesteśmy świadkami sytuacji, gdy deweloperzy gier opóźniają ich premiery ze względu na niemożliwe do nadrobienia zaległości. W tym przypadku jest jednak inaczej. Assassin’s Creed Mirage doczekało się bowiem „złotego krążka” i zadebiutuje wcześniej, niż pierwotnie zakładano.

Assassin’s Creed Mirage ozłocone. Nowa data premiery gry to 5 października

O zaskakującej sytuacji poinformował dziś Ubisoft. Okazało się bowiem, że Assassin’s Creed Mirage zostało już ozłocone, dzięki czemu zadebiutuje odpowiednio wcześniej.

Tak więc nowa data premiery gry to 5 października. Pierwotnie zakładano natomiast, że ta pojawi się na rynku 12 października, więc mamy do czynienia z różnicą wynoszącą równo tydzień.

Jednocześnie Ubisoft zyskał teraz nieco przewagi przed innymi wydawanymi pod koniec roku produkcjami AAA. Październikowy kalendarz premier jest bowiem napięty do granic możliwości, więc dodatkowe 7 dni przewagi to świetny atut kolejnego Assassin’s Creed.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Assassin’s Creed Mirage

Podsumowując: Assassin’s Creed Mirage uruchomimy już 5 października 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny na PS4, PS5, PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.