Assassin’s Creed Mirage z wynikiem podobnym do poprzednich odsłon serii! Ubisoft dziękuje graczom

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage zadebiutował 5 października 2023 roku. Gra nie spotkała się z ogromnymi zachwytami ze strony krytyków, jednak została oceniona jako „solidna odsłona serii”. Teraz Ubisoft chwali się dobrym startem produkcji i porównuje wyniki najnowszej części do poprzednich gier Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Mirage to „największa premiera” Ubisoftu na konsole nowej generacji

Na oficjalnym koncie Assassin’s Creed na platformie X (dawny Twitter) pojawił się komunikat dotyczący wyników najnowszej odsłony serii. Ubisoft podaje, że rezultat, jaki osiągnął Assassin’s Creed Mirage, jest porównywalny do udanych premier poprzednich części: Origins i Odyssey. Choć nie zostały podane dokładne wyniki sprzedażowe, twórcy potwierdzają, że przygody Basima to „największa premiera” Ubisoftu na konsolach PS5 i Xbox Series X|S.

Dodatkowo francuska korporacja pogratulowała sukcesu studiu w Bordeaux, podziękowała graczom, a także podała garść ciekawych statystyk. Zgodnie z przekazanymi danymi gracze w pierwszym tygodni spędzili 479 lat na skakaniu po dachach w Bagdadzie, 60 milionów razy wykonali skok wiary i 1,2 miliona razy pogłaskali koty, które możemy spotkać na ulicach miasta.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że w Assassin’s Creed Mirage zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i na Xboxach Series X|S. Gra zadebiutowała 5 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.