Assassin’s Creed Mirage na kolejnym zwiastunie! Ubisoft przedstawia oś czasu serii Assassin’s Creed

Assassin's Creed Mirage Basim

Kilka dni temu gracze mieli okazję zobaczyć premierowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage. Premiera wspomnianej produkcji odbędzie się już za kilka dni, ale Ubisoft najwyraźniej nie zamierza zwalniać tempa. Francuska firma przygotowała bowiem kolejny materiał promocyjny. Najnowszy trailer wyjaśnia, gdzie dokładnie na osi czasu serii Assassin’s Creed, znajduje się historia Basima.

Ubisoft przygotowuje graczy na premierę Assassin’s Creed Mirage. Nowy zwiastun prezentuje oś czasu serii

Assassin’s Creed Mirage – zwiastun prezentujący oś czasu serii Assassin’s Creed

Ubisoft podkreśla, że Assassin’s Creed Mirage to „świeża” i „samodzielna” historia. Część graczy może być jednak zainteresowana szerszym kontekstem, dlatego też firma postanowiła przygotować powyższy materiał wideo. Zwiastun przypomina, że gra rozgrywa się ponad 900 lat po wydarzeniach przedstawionych w Assassin’s Creed Origins i 300 lat przed pierwszym Assassin’s Creed.

Protagonista Assassin’s Creed Mirage po raz pierwszy pojawił się natomiast w Assassin’s Creed Valhalla. W opowieści poświęconej Eivor gracze mieli jednak okazję poznać nieco starszego – i jednocześnie bardziej doświadczonego – Basima. Mirage pokaże natomiast, czym wspomniany bohater zajmował się 11 lat wcześniej.

Po dokonaniu krwawej zemsty Basim ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji – Ukrytych. Poznając ich tajemnicze rytuały i zasady, będzie doskonalił swoje wyjątkowe umiejętności, odkryje swoją prawdziwą naturę i zrozumie nowe Credo. Ono odmieni jego los w sposób, jakiego nigdy nie mógł sobie wyobrazić.

– informuje opis zwiastuna.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 7000 zł

Assassin’s Creed Mirage zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 5 października 2023 roku, czyli w najbliższy czwartek. Jakiś czas temu Ubisoft przedstawił również ostateczne wymagania sprzętowe najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.