Premierowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage ze świetnym klimatem! Ubisoft podgrzewa atmosferę

assassin's creed mirage

Premiera Assassin’s Creed Mirage zbliża się wielkimi krokami. Na produkcję czeka wielu fanów serii, szczególnie po zapowiedzi „powrotu do korzeni”. Teraz Ubisoft dzieli się premierowym zwiastunem najnowszej odsłony gry.

Premierowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage

Zwiastun Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft udostępnił właśnie premierowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage. Materiał prezentuje kilka ujęć z gry, a także widoki na Bagdad. W tle przygrywa natomiast piosenka skomponowana przy okazji debiutu gry na rynku.

W ramach przypomnienia Assassin’s Creed Mirage ma „powrócić do korzeni serii”. Oznacza to między innymi przybranie dawnego stylu narracji czy rozgrywki, a także zmniejszenie rozmiarów mapy i skrócenie czasu potrzebnego na ukończenie fabuły. Produkcja zabierze nas do Bagdadu z IX wieku i opowie historię Basima.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje na rynku już 5 października 2023 roku. Gra zmierza na PC, a także na konsole PS4, PS5, Xbox One oraz Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.