Assassin’s Creed Origins już w 60 FPS na PS5 i Xbox Series X|S. Aktualizacja dostępna do pobrania

Assassin's Creed Origins

Przedwczoraj poznaliśmy datę wydania next-genowej aktualizacji dla Assassin’s Creed Origins. Zgodnie z zapowiedzią, uaktualnienie kierowane dla posiadaczy PlayStation 5 i Xbox Series X|S jest już dostępne do pobrania. W sam raz na debiut gry w czerwcowej ofercie Xbox Game Pass (07.06).

REKLAMA

Next-genowa aktualizacja Assassin’s Creed Origins – 60 FPS już na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Aktualizacja dla Assassin’s Creed Origins wprowadzająca możliwość gry w 60 FPS na PS5 i Xbox Series X|S została udostępniona. Na konsolach Sony waży ona 2,9 GB. Niestety więcej klatek na sekundę wydaje się jedyną nowością w tym next-genowym uaktualnieniu — Ubisoft nie pokusił się o podbicie rozdzielczości obrazu na najnowszych sprzętach Japończyków ani Amerykanów.

Przeczytaj też: Klasyki w PS Plus Premium w Japonii to wersje NTSC

Nie da się ukryć, że samo 60 FPS to i tak bardzo duże ulepszenie. Różnica pomiędzy 30 a 60 klatkami na sekundę jest naprawdę spora i wielu graczy z pewnością ucieszy się, że Francuzi w końcu udostępnili wyczekiwaną aktualizację. Zamierzacie sprawdzić przygodę Bayka w nieco płynniejszym wydaniu? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!