Assassin’s Creed Red otrzyma niebawem pierwszy gameplay! Ujawniono plany Ubisoftu

assassin's creed red

W zeszłym miesiącu do sieci wyciekło menu Assassin’s Creed Red. Tymczasem pojawiły się kolejne warta uwagi informacje na temat nadchodzącej odsłony popularnego cyklu Ubisoftu. Jeden z branżowych insiderów ujawnił bowiem, kiedy francuska firma zaprezentuje gameplay z nowej części serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Red na Ubisoft Forward 2024. Ubisoft szykuje się do prezentacji rozgrywki

Assassin’s Creed Red – teaser z Ubisoft Forward 2022

Tom Henderson z Insider Gaming informuje, że Assassin’s Creed Red zostanie zaprezentowane na Ubisoft Forward 2024. W trakcie wspomnianego wydarzenia gracze będą mieli okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącej odsłony popularnej serii. To jednak nie koniec wiadomości związanych ze wspomnianą produkcją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Henderson – powołując się na własne źródła – informuje również, że podczas Summer Game Fest 2024 wybrani twórcy treści i branżowi dziennikarze będą mieli okazję zapoznać się z Assassin’s Creed Red. Swoimi wrażeniami będą natomiast mogli podzielić się 12 czerwca 2024 roku. Wówczas w sieci powinno pojawić się sporo szczegółów i informacji na temat nowej części cyklu Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Red zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ubisoft wciąż nie ujawnił daty premiery swojej produkcji, ale według Toma Hendersona ma ona zadebiutować w okolicach października-listopada 2024 roku. Na potwierdzenie wspomnianych doniesień będzie trzeba jednak poczekać do Ubisoft Forward 2024, które odbędzie się 10 czerwca 2024 roku.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.