Wyciekło menu Assassin’s Creed Red! Tryb jakości z 30 FPS na konsolach?

assassin's creed red

Assassin’s Creed Red ma być dla marki nowym otwarciem, o czym mówił już sam Ubisoft. Niestety nadal nie znamy daty premiery tej gry. Tymczasem właśnie mogliśmy zobaczyć jej menu, które zdradza kilka ciekawych faktów na jej temat.

Menu Assassin’s Creed Red wyciekło

Na powyższym obrazku możemy zobaczyć, jak prezentuje się udostępnione w sieci menu Assassin’s Creed Red. Wyciek zdradza kilka interesujących domysłów, o których słyszeliśmy już wcześniej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przede wszystkim mowa o dwójce bohaterów, czyli Naoi oraz Yasuke. Poza tym widać też, że przynajmniej na razie Ubisoft trzyma się mocno czerwonej kolorystyki, która jest też przecież obecna w roboczym tytule produkcji.

Rzut okiem na lewy górny róg ekranu zdradza nam kolejne ciekawostki. Wygląda bowiem na to, że Assassin’s Creed Red zaoferuje nam na konsolach tryb jakości, który będzie działał w 30 FPS. Być może będzie to wyglądać podobnie jak w przypadku odsłon Mirage oraz Valhalla, gdzie poza tym znajdziemy też tryb 60 klatek, co zostało przypomniane przez konto GPT: Game Pass Tracker na Twitterze.

Kolejną wiadomością jest opcja wyboru sezonu. Prawdopodobnie odnosi się to do ostatnich plotek, które mówiły, że Assassin’s Creed Red będzie miało elementy usługi.

Jak na razie to tyle. Przypomnijmy jednak, że Ubisoft szykuje pokaz na czerwiec tego roku. Być może wtedy też poznamy datę premiery gry.

Źródło: Twitter / GPT: Game Pass Tracker

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.