Główna bohaterka Assassin’s Creed Red mogła zostać ujawniona! Grafika może potwierdzać domysły graczy

Assassin's Creed Red

Ubisoft wobec marki Assassin’s Creed ma niezwykle ambitne plany i chce przenosić tę markę w coraz to nowe rejony i ramy czasowe. Jedną z takich produkcji będzie zapowiadana od dawna Assassin’s Creed Red, której akcja toczyć się ma w feudalnej Japonii. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na temat głównej bohaterki, której losy będziemy poznawać.

Jeden ze scenarzystów mógł przedwcześnie ujawnić informacje o głównej bohaterce Assassin’s Creed Red

Assassin's Creed Red bohaterka gry
Assassin’s Creed Red, domniemana bohaterka gry

Na profilu LinkedIn jednego ze scenarzystów gry — Pierre’a Boudreau — pojawiła się specyficzna grafika, która może przedstawiać główną bohaterkę Assassin’s Creed Red. Jak widać na obrazie powyżej, postać stoi przed typową japońską budowlą i ubrana jest ona w typowy dla zakonu Asasynów strój.

Gracze dość szybko zaczęli łączyć ową postać z grafiki z tą, którą widzieliśmy na teaserze, zapowiadającym powstanie Assassin’s Creed Red. Nie bez znaczenia są tutaj doniesienia Toma Hendersona, który jeszcze we wrześniu donosił o dwóch grywalnych postaciach, z czego jedną z nich była kobieta.

Przeczytaj też: Gry na nudę

W momencie pisania tego newsa na profilu Boudreau na próżno szukać jakichkolwiek wzmianek czy śladów tej grafiki. Internet to miejsce, w którym nic nie ginie i bardzo możliwe, że w ten sposób scenarzysta nieco przedwcześnie zdradził plany Ubisoftu względem kolejnej gry z serii Assassin’s Creed. Cała sprawa jest wyjątkowo ciekawa, choć niewiele wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie francuskie przedsiębiorstwo zdecydowało się odkryć karty.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.