Assassin’s Creed Red i Hexe mają być najdroższymi grami Ubisoftu. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę

Assassin's Creed Red i Assassin's Creed Hexe

Nie da się ukryć, że marka Assassin’s Creed jest jedną z wizytówek Ubisoftu i wszystkie odsłony cieszą się sporym zainteresowaniem graczy. Aktualnie francuskie przedsiębiorstwo skupia się na rozwoju więcej niż jednego projektu spod tego szyldu, a jednym z nich jest Assassin’s Creed Red i Hexe. Nowe doniesienia wskazują na to, że mogą być to najdroższe produkcje w całej historii firmy.

Assassin’s Creed Red i Hexe mają być najdroższymi grami w portfolio Ubisoftu

Według informacji przekazanych przez JorRaptor Assassin’s Creed Red ma charakteryzować się ogromnym rozmachem i być najdroższą produkcją w ofercie Ubisoftu. Co ciekawe, to podobnie ma prezentować się sytuacja z Assassin’s Creed Hexe, ale kwestia tego projektu mowa o dość odległej przyszłości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wracając jednak na moment to tytułu, który rozgrywać się będzie w feudalnej Japonii, tak pewne jest, że zadebiutuje ona już w 2024 roku. Jakiś czas temu pojawiły się także informacje o tym, że ma on zaoferować graczom mapę większą niż Assassin’s Creed Valhalla.

Warto też w tym miejscu przypomnieć o informacjach przekazywanych przez Insider Gaming we wrześniu 2023, zgodnie z którymi w Assassin’s Creed Red ma pojawić się rozbudowany system destrukcji otoczenia. Przytaczanym wówczas przykładem były rozsuwane ścianki shoji, które będziemy mogli najprawdopodobniej rozcinać.

Jak na razie wszystko to prezentuje się całkiem ciekawie, choć bardziej doświadczonych fanów serii może rozczarować fakt, iż znowu będzie to RPG z otwartym światem. Możliwe jednak, że Ubisoft wyciągnął wnioski z przydługawej i nieco zbyt monotonnej „Valhalli”. Przekonamy się to tym już niebawem, ale pewne jest, że margines błędu przy tak ogromnych inwestycjach jest bardzo mały.

Źródło: Twitter/X: JoeRaptor

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.