Assassin’s Creed Red ma mieć mapę większą niż Valhalla! Informator przekazuje nowe szczegóły

assassin's creed red

Jak informował jakiś czas temu Ubisoft, w planach jest 10 nowych gier, które mają zostać wydane do kwietnia 2024 roku. Niedawno na rynku ukazał się Assassin’s Creed Mirage, który zebrał całkiem niezłe oceny i oferował nieco bardziej skondensowaną, niż wcześniejsze odsłony serii, historię. Według najnowszych przecieków gracze mogą jednak szykować się na kolejną potężną grę od Ubisoftu – Assassin’s Creed Red ma zaoferować ogromną mapę.

Według informatora mapa w Assassin’s Creed Red ma być większa niż w Valhalli

Informacje o Assassin’s Creed Red

Do graczy dociera coraz więcej szczegółów dotyczących kolejnej odsłony słynnej serii Ubisoftu. Tym razem rzecz dotyczy między innymi świata gry – według insidera o pseudonimie j0nathan mapa w Assassin’s Creed Red ma być większa niż w Valhalii, jednak mniejsza niż ta z Odyssey. Ponadto ma na niej znajdować się mniej znaczników oraz wskazówek.

Informator dzieli się przeciekami na swoim YouTube’owym kanale. Poza powyższymi doniesieniami j0nathan przekazuje także, że pojawić się mają nowe narzędzia, w tym hak do wspinaczki (podobny do tego, jakiego używał Jin Sakai w Ghost of Tsushima). Ponadto Assassin’s Creed Red ma zaoferować lepszą mechanikę skradania: czołganie się w zaroślach czy gaszenie pochodni umożliwiające lepsze ukrycie się w cieniu.

Dodatkowo NPC w produkcji mają mieć lepsze umiejętności obronne. Po pokonaniu przeciwnika będzie można również przekonać go, aby pełni dla nas funkcje szpiega. Naoi, czyli główna bohaterka gry, ma natomiast posiadać na wyposażeniu przedmioty takie jak kunai, shurikeny, bomby dymne oraz dzwonki.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Ponadto Assassin’s Creed Red ma cechować się wysoką jakością oprawy graficznej i prezentować się lepiej, niż poprzednie odsłony serii. Warto również dodać, że ostatnio pojawiły się spekulacje dotyczące drugiego głównego bohatera, Yasuke. Według doniesień ma być on inspirowany prawdziwą postacią historyczną.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.