Ubisoft Forward 2024 oficjalnie zapowiedziane! Francuska firma zaprasza na pokaz swoich najnowszych gier

Ubisoft Forward

Nie tak dawno oficjalnie ogłoszona została kolejna edycja Summer Game Fest, czyli wydarzenia poświęconemu nadchodzącym grom, a którego pomysłodawcą jest znany w branży dziennikarz — Geoff Keighley. Tak jak w poprzednim roku kilka dni po tej imprezie odbędzie się też pokaz Ubisoft Forward, na którym francuski producent zaprezentuje swoje przyszłe produkcje.

Ubisoft Forward 2024 — francuska firma podała oficjalną datę pokazu

Summer Game Fest od kilku lat stało się standardową imprezą dla graczy w okresie letnim. W jej trakcie wiele studiów growych z chęcią prezentuje swoje nowe i nadchodzące produkcje. Z dużego zainteresowania SGF korzysta francuska firma Ubisoft, która kolejny rok z rzędu zapowiada swój pokaz niedługo po wydarzeniu Geoff’a Keighley’ego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Prezentacja Ubisoft Forward została oficjalnie zapowiedziana na 10 czerwca 2024 roku, czyli dokładnie 3 dni po otwierającym pokazie tegorocznego Summer Game Fest. Na razie nie znamy niestety konkretnej godziny wydarzenia, jednak francuska firma zapewne poda ją bliżej wyznaczonego terminu.

Ubisoft nie ogłosił też na razie, jakie gry planuje zaprezentować graczom. Wiele osób spekuluje, że fani będą mieli okazje zobaczyć takie m.in. gry jak Star Wars Outlaws, której premiera planowana jest na 2024 rok, a także wyczekiwane Assassin’s Creed: Red, które niedawno otrzymało kilka nowych szczegółów. Być może jednym z tytułów, które zostaną pokazane, będzie kolejna część serii Prince of Persia, która podobno ma być tworzona przy współpracy ze studiem Evil Empire.

Co prawda do czerwca pozostało jeszcze trochę czasu, ale wiele wskazuje na to, że gracze otrzymają wtedy wiele intrygujących zapowiedzi nowych gier. Fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać zarówno na Ubisoft Forward jak i Summer Game Fest.

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.