Assassin’s Creed Red umili graczom jesienne wieczory? Nowe pogłoski sugerują konkretny okres premiery

assassin's creed red

Wieści na temat Assassin’s Creed Red ostatnio pojawiają się coraz częściej, choć wszystkie z nich to tylko niepotwierdzone pogłoski i zasłyszane plotki. Ostatnie informacje wskazują, że dwie następne gry, a więc Hexe i właśnie Red mają być najdroższymi grami w historii firmy. Teraz zaś nowe doniesienia zdradzają domniemany okres premiery i zdaje się, że jest to całkiem możliwe.

Nowy przeciek Assassin’s Creed Red sugeruje konkretne terminy prezentacji i debiutu gry

Według profilu BunnyTheVillain, którego właścicielka twierdzi, iż jest „partnerką Ubisoftu”, Assassin’s Creed Red zadebiutuje w listopadzie 2024 roku. Zanim to nastąpi, francuskie przedsiębiorstwo ma wypuścić oficjalny trailer w maju, ujawnienie gameplayu zaś ma mieć miejsce w lipcu 2024 na Ubisoft Forward.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według profilu ma być to też „najprzyjemniejsza gra w serii”, choć określenie to jest na tyle niedokładne i dziwne, że trudno wywnioskować z niego cokolwiek. Może to oznaczać cokolwiek, a równie dobrze nic konkretnego.

BunnyTheVillain zarzeka się, że informacje te pochodzą z zaufanego źródła, jednak nie należy bezkrytycznie do tego podchodzić. Wszakże wydaje się strasznie dziwne, żeby osoba, która w jakikolwiek sposób współpracuje z Ubisoftem, publicznie dzieliła się takimi wieściami.

Niektórzy sugerują, że jest to tzw. kontrolowany przeciek, który został zainicjowany przez wydawcę, aby podkręcić zamieszanie wokół gry. Mimo wszystko do takich doniesień należy podchodzić z dystansem i weryfikować je w miarę możliwości. Nie pozostaje więc nic innego jak czekać i liczyć, że wpis ten nie był najzwyklejszym oszustwem.

Źródło: Twitter/X: BunnyTheVillain

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.