Assassin’s Creed Red z przygodą w feudalnej Japonii. Ubisoft spełnia marzenia graczy!

Assassin's Creed Red

Kilka dni temu usłyszeliśmy o tym, jakoby Ubisoft opracowywał Assassin’s Creed Project Red, który miałby wchodzić w skład HUB-u dla marki – Assassin’s Creed Infinity. W trakcie dzisiejszego Ubisoft Forward okazało się, że informatorzy mieli rację, bo deweloperzy ukazali ową historię rozgrywającą się w dość ciekawym settingu.

REKLAMA

Assassin’s Creed Red zabierze nas do Japonii

Assassin’s Creed Red

Według pierwszych informacji Assassin’s Creed Red zabierze nas do feudalnej Japonii, a więc jednego z najbardziej pożądanych miejsc przez społeczność marki. Przejmiemy kontrolę nad ninją, a nie samurajem, jak w Ghost of Tsushima. To właśnie ten element ma wyróżniać grę Ubisoftu od tytułu zaproponowanego przez Sony dwa lata temu.

Sprawdź też: Kody do GTA 5

Premiera Assassin’s Creed Red odbędzie się w przyszłych latach, a nad produkcją sprawuje pieczę Ubisoft Quebec. Gra trafi prawdopodobnie jedynie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!