Assassin’s Creed Red może nie zaoferować zbyt oryginalnej fabuły. Nowe wieści o zarysie historii

Assassins Creed Red

Po premierze Assassin’s Creed Mirage uwaga insiderów i fanów marki skupia się na nadchodzących grach przygotowanych przez Ubisoft. Ostatnio pojawiły się poważne poszlaki, zdradzające nieco pierwszych szczegółów na temat jednej z bohaterek Assassin’s Creed Red. Teraz zaś pojawiły się zupełnie nowe doniesienia odkrywające nieco informacji na temat ogólnego zarysu fabuły.

Nowe doniesienia o fabule Assassin’s Creed Red ujawniają potencjalne imię bohaterki

Zgodnie z informacjami, które pozyskał J0nathan, główna bohaterka Assassin’s Creed Red będzie nazywać się Naoe lub Naoi. Imię jednak może się zmienić jeszcze przed premierą, podobnie było z resztą w przypadku „Valhalli”, kiedy to godność głównej postaci zmieniono „na ostatniej prostej”.

Sama fabuła ma być raczej bardzo typowa, żeby nie powiedzieć odtwórcza. Według insidera ojciec bohaterki ma zostać zabity przez jednego z członków Zakonu. To zaś ma pchnąć ją ku wejściu na ścieżkę zemsty, czego efektem ma być dołączenie lub stworzenie shinobi.

Assassin's Creed Red bohaterka gry
Assassin’s Creed Red — potencjalny wygląd głównej bohaterki

Mowa więc o podobnej historii do tej, którą mieliśmy okazję poznać przy okazji Assassin’s Creed Origins. Wówczas to Bayek napędzany żądzą zemsty odpowiadał za stworzenie zupełnie nowej grupy skrytobójców na terenach Egiptu.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Mimo pewnej sztampowości historia może okazać się wyjątkowo przyjemna, choć wszystko okaże się po premierze. Warto też doniesienia te brać z pewnym dystansem, bo nie sposób ich w żaden sposób potwierdzić. Warto więc czekać na oficjalne materiały z Assassin’s Creed Red.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.