Assassin’s Creed Shadows na pierwszym zwiastunie! Znamy datę premiery gry

Assassin's Creed Shadows

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś poznaliśmy pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Shadows. Przy okazji zdradzono też datę premiery gry. Preordery na nią już wystartowały.

Assassin’s Creed Shadows – zwiastun, data premiery, preordery

Assassin’s Creed Shadows – zwiastun

Tak jak wcześniej przewidywano, Assassin’s Creed Shadows zabierze nas do Japonii. Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W niej poznamy asasynkę Naoe, której historia splecie się z losami afrykańskiego samuraja Yasuke. Ubisoft podaje, że w trakcie fabuły poznamy ich wspólne przeznaczenie, co zapoczątkuje nową erę w Japonii.

Przy okazji zaprezentowano też datę premiery Assassin’s Creed Shadows. Ta odbędzie się już 15 listopada 2024 roku na PC, PS5 I Xboxach Series X|S. Preordery są obecnie dostępne na oficjalnej stronie Ubisoftu, a gracze mają do wyboru kilka różnych wydań, których ceny wahają się od 289,90 do 539,90 zł. Produkcja ta trafi również do kosztującego 74,90 zł abonamentu Ubisoft+.

To nie koniec przedpremierowych nowości. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że pełna prezentacja rozgrywki Assassin’s Creed Shadows odbędzie się w czerwcu 2024 roku. Jest więc na co czekać!

Źródło: Ubisoft

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.