Assassin’s Creed Red ma oficjalną nazwę! Ubisoft zaprasza na prezentację Assassin’s Creed Shadows

assassin's creed red

O kolejnej odsłonie cyklu Assassin’s Creed, której akcja rozgrywa się w feudalnej Japonii, usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2022 roku. W ostatnich miesiącach w sieci regularnie pojawiały się plotki na temat postaci i fabuły, opcji graficznych na konsolach czy nawet rozmiaru mapy. Okres spekulacji dobiega końca, ponieważ Ubisoft zaprasza na prezentację gry!

Assassin’s Creed: Shadows – pokaz trailera już 15 maja!

Assassin’s Creed: Red oficjalnie zmienia swą nazwę na Assassin’s Creed: Shadows. Premiera trailera odbędzie się 15 maja o godz. 18:00 czasu polskiego na platformie YouTube.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualnie nie wiadomo, czy w najbliższą środę Francuzi zamierzają ujawnić dodatkowe szczegóły dotyczące rozgrywki. Najprawdopodobniej pierwsze konkrety padną dopiero podczas czerwcowego Ubisoft Forward.

Warto dodać, że Assassin’s Creed: Shadows będzie pierwszą od 2014 r. odsłoną serii, która nie pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gracze mogą zatem oczekiwać znacznie lepszej oprawy graficznej.

W sieci pojawiły się także doniesienia o cenach DLC. Według dataminera @Ubisoft_Frax Assassin’s Creed: Shadows otrzyma dwa rozszerzenia, a każde z nich zostało wycenione na 25 euro (ok. 107 zł).

Źródło: Insider Gaming, Insider Gaming

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.