Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać stałego dostępu do sieci. Ubisoft prostuje informacje

Assassin's Creed Shadows

Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że Assassin’s Creed Shadows będzie wymagać stałego dostępu do sieci. Ubisoft postanowił sprostować te informacje. Firma wydała w tej sprawie specjalny komunikat.

Assassin’s Creed Shadows bez stałego dostępu do internetu

Wczoraj mogliśmy sprawdzić pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Shadows. Gra wygląda całkiem dobrze, ale zdążyła już wywołać jedną kontrowersję. Tą był rzekomy wymóg stałego dostępu do internetu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że to jednak nieprawda. Ubisoft poinformował, że Assassin’s Creed Shadows nie będzie wymagać dostępu do internetu przez cały czas. Będzie on potrzebny wyłącznie do instalacji gry – sama rozgrywka spokojnie zadziała w trybie offline.

Wiadomość ta na pewno ucieszy wielu graczy. Spieszmy więc przypomnieć, że kolejne szczegóły na temat gry pojawią się już w czerwcu.

Jej premiera jest z kolei planowana na 15 listopada. Assassin’s Creed Shadows pojawi się wtedy na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.