Assassin’s Creed Shadows wycieka do sieci! Przed samą prezentacją dostaliśmy arcyważne wieści

Assassin's Creed Shadows

Wielu fanów marki Assassin’s Creed z wypiekami na twarzy oczekuje dzisiejszej oficjalnej prezentacji Assassin’s Creed Shadows. Najnowsza część cyklu o skrytobójcach rozgrzewa wyobraźnię, zwłaszcza ze względu na setting, który osadzony został w feudalnej Japonii. Wczoraj jednak do sieci trafiły grafiki, które ujawniają całkiem dużo na temat nadchodzącej pozycji francuskiego wydawcy.

Wyciek Assassin’s Creed Shadows na kilkanaście godzin przed oficjalną zapowiedzią

Na kilkanaście godzin przed oficjalną zapowiedzią Assassin’s Creed Shadows w internecie pojawiły się grafiki jasno nawiązujące do tej konkretnej pozycji. W ramach tego możemy bardzo dokładnie przyjrzeć się domniemanej okładce, na której widać dwójkę protagonistów, którzy — zgodnie z wcześniejszymi przeciekami — są kobietna-ninja oraz czarnoskóry samuraj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko oczywiście jest utrzymane w czerwono-czarnej stylistyce, która kojarzona jest z tą produkcją od samego początku. W komentarzach pod postami, które udostępniły owe obrazy, oczywiście nie zabrakło krytycznych komentarzy dotyczących koloru skóry oraz płci bohaterów zaprezentowanych na grafikach.

Oczywiście są to tylko przecieki i nie mamy na razie stuprocentowego potwierdzenia, czy są one w pełni autentyczne. Z drugiej strony wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że właśnie te (oraz zapewne ogrom innych) grafik dane nam będzie obejrzeć jeszcze dzisiejszego wieczora. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: SucumbaEA

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.