Data premiery Assassin’s Creed Shadows wyciekła do sieci! Ubisoft nie uczy się na własnych błędach

Assassins Creed Red

Ubisoft poinformował wczoraj, że Assassin’s Creed Red zadebiutuje na rynku jako Assassin’s Creed Shadows. Wydawca zapowiedział również, że już jutro – 15 maja 2024 roku – zobaczymy kinowy zwiastun wspomnianej produkcji. Francuska firma nie uczy się jednak na własnych błędach, ponieważ do sieci trafiła już dokładna data premiery nadchodzącej odsłony serii Assassin’s Creed.

Jeden z oddziałów Ubisoftu ujawnił datę premiery Assassin’s Creed Shadows

Kinowy zwiastun Assassin’s Creed Shadows czeka już na swoją premierę na oficjalnym kanale Ubisoftu na YouTube. Wydawca nie dopilnował jednak wszystkich szczegółów. Włoski oddział wspomnianej firmy umieścił bowiem w opisie materiału dokładną datę premiery nowego Assassin’s Creed.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że Assassin’s Creed Shadows zadebiutuje na rynku 15 listopada 2024 roku. To już druga taka wpadka Ubisoftu w ostatnim czasie. W zeszłym miesiącu w podobny sposób do sieci wyciekła data premiery Star Wars Outlaws. Francuska firma najwyraźniej nie wyciągnęła jednak żadnych wniosków ze wspomnianej sytuacji.

Na koniec warto przypomnieć, że kinowy zwiastun Assassin’s Creed Shadows zostanie opublikowany jutro – 15 maja 2024 roku – o 18:00 czasu polskiego. Nadchodząca odsłona popularnej serii Ubisoftu zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło: DSOGaming

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.