Assassin’s Creed Shadows na nowym zwiastunie! Ubisoft pokazuje graczom uroki feudalnej Japonii

Assassin's Creed Shadows Yasuke

Zgodnie z zapowiedziami w Assassin’s Creed Shadows będą mogli swobodnie przełączać się pomiędzy dwójką głównych bohaterów. Tymczasem Ubisoft opublikował kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Udostępniony przez francuską firmę zwiastun pozwala rzucić okiem na feudalną Japonię w nadchodzącej odsłonie serii Assassin’s Creed.

Ubisoft prezentuje świat gry w Assassin’s Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows – zwiastun prezentujący świat gry

Najnowszy zwiastun Assassin’s Creed Shadows został opublikowany podczas Apple WWDC 2024. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniany materiał „uchyla rąbka tajemnicy” na temat świata w nadchodzącej odsłonie serii Assassin’s Creed. Wideo pozwala bowiem rzucić okiem na kilka malowniczych lokacji, które gracze będą mieli okazję odwiedzić w trakcie rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Odkryj porywający otwarty świat feudalnej Japonii, od spektakularnych miast zamkowych i tętniących życiem portów, po spokojne kaplice oraz spustoszone przez wojnę krajobrazy. Przeżywaj przygody wśród nieprzewidywalnej pogody, zmieniających się pór roku i reaktywnego otoczenia.

– informuje opis gry w PlayStation Store.

Premiera Assassin’s Creed Shadows ma odbyć się 15 listopada 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamierzacie zagrać w nadchodzącą odsłonę serii Assassin’s Creed? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.