Assassin’s Creed Valhalla otrzyma kolejną aktualizację dodająca nowości. Oto one

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft nie zamierza jeszcze kończyć popremierowego wsparcia do Assassin’s Creed Valhalla, a debiut rozszerzenia The Forgotten Saga czy najnowsza aktualizacja, wprowadzająca szereg nowości, jest tego idealnym przykładem. Poniżej przedstawiamy nową zawartość, która zawita wraz z kolejnym patchem do tytułu francuskich deweloperów.

REKLAMA

Grobowce poległych i nowy budynek w osadzie w Assassin’s Creed Valhalla

Ravensthorpe is about to get bigger!

⚒️ *clank* *clank* *clank* ⚒️ #AssassinsCreed pic.twitter.com/5QzoQdB61t

— Assassin's Creed (@assassinscreed) September 20, 2022

Ravensthorpe is about to get bigger!

⚒️ *clank* *clank* *clank* ⚒️ #AssassinsCreed pic.twitter.com/5QzoQdB61t

— Assassin's Creed (@assassinscreed) September 20, 2022

Nadchodzący update wprowadzi do Kruczej Przystani, a więc osady wikingów znajdujących się w Anglii, nowy budynek. Wydaje się po powyższym wpisie, iż będzie on stricte związany z kowalstwem. Drugą rzeczą są kolejne grobowce poległych (pierwsze zadebiutowały w poprzednim roku kalendarzowym), a więc specjalne lokacje, do których wejście równa się z rozwiązywaniem wszelakich zagadek logicznych.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Ubisoft nie podał jeszcze, kiedy możemy spodziewać się debiutu owej aktualizacji. Ma ona jednak zostać udostępniona „wkrótce”, więc można założyć, że jej debiut jest przewidziany jeszcze na ten miesiąc.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!