Assassin’s Creed Valhalla – znamy datę premiery i rozmiar dodatku The Forgotten Saga

Assassin's Creed Valhalla The Forgotten Saga

W zeszłym tygodniu do sieci trafił obszerny gameplay z darmowego dodatku The Forgotten Saga do Assassin’s Creed Valhalla. Dziś natomiast Ubisoft podzielił się ostatecznymi szczegółami na temat wspomnianego rozszerzenia. Francuski deweloper potwierdził m.in. dokładną datę premiery, a także ujawnił rozmiar DLC na poszczególnych platformach.

Dodatek The Forgotten Saga do Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje w tym tygodniu

Assassin's Creed Valhalla Title Update 1.6.0 launches tomorrow: August 2nd.
? Forgotten Saga, free game-mode.
✔️ Game improvements
? 12-26 GB; depending on platform pic.twitter.com/aQ5cjMradY

— Assassin's Creed (@assassinscreed) August 1, 2022

Assassin's Creed Valhalla Title Update 1.6.0 launches tomorrow: August 2nd.
? Forgotten Saga, free game-mode.
✔️ Game improvements
? 12-26 GB; depending on platform pic.twitter.com/aQ5cjMradY

— Assassin's Creed (@assassinscreed) August 1, 2022

Już jutro – 2 sierpnia – około godziny 14:00 Assassin’s Creed Valhalla zostanie wzbogacone o wspomniany dodatek The Forgotten Saga. Rozszerzenie trafi do graczy w ramach bezpłatnej aktualizacji. Użytkownicy muszą jednak przygotować się na pobranie sporej ilości danych, ponieważ patch na niektórych urządzeniach zajmie nawet 26 GB.

Rozmiar aktualizacji 1.6.0. do Assassin’s Creed Valhalla na poszczególnych platformach prezentuje się następująco:

  • PC – 23,7 GB;
  • PlayStation 4 – 17,5 GB;
  • PlayStation 5 – 12,5 GB;
  • Xbox One – 19,6 GB;
  • Xbox Series X|S – 26 GB.

Zobacz też: Monitor do PS5

To jednak nie koniec atrakcji, na jakie w tym miesiącu mogą liczyć fani Assassin’s Creed Valhalla. W dniach 4-25 sierpnia w produkcji Ubisoftu odbędzie się limitowane czasowo wydarzenie o nazwie „Święto Sigrblot”, w którego trakcie użytkownicy zmierzą się z nowymi aktywnościami i będą mieli okazję zdobyć ekskluzywne nagrody.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.