Assetto Corsa Competizione i dwie inne gry dostępne do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Assetto Corsa Competizione

Weekend tuż za rogiem, a to zaś dla wielu oznacza dużo wolnego czasu, który przeznaczyć można między innymi na ogrywanie nowych, interesujących pozycji. W minionym tygodniu abonenci Xbox Game Pass i Xbox Live Gold mogli przetestować między innymi produkcję Tiny Tina’s Wonderlands. Teraz Microsoft postanowił udostępnić aż trzy gry i zdaje się, że niemal każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie.

Lawn Mowing Simulator, Assetto Corsa Competizione i Train Sim World 3 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (26-29 stycznia)

Assetto Corsa Competizione – trailer

W tym tygodniu Microsoft zaoferował użytkownikom Xbox Game Pas oraz Xbox Live Gold szansę ogrania przez weekend aż trzech naprawdę interesujących gier za darmo. Od dziś od niedzieli 29 stycznia 2023 roku abonenci dwóch wymienionych wyżej usług będą mogli sprawdzić następujące tytuły:

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Jak widać, oferowane gry są naprawdę warte uwagi i powinny przypaść do gustu przynajmniej pewnej części graczy. A jak Wy oceniacie tę propozycję? Dajcie znać, czy zamierzacie dać szansę którejś z tych produkcji!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.