Assetto Corsa Competizione i dwie inne gry dostępne do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Assetto Corsa Competizione

Weekend tuż za rogiem, a to zaś dla wielu oznacza dużo wolnego czasu, który przeznaczyć można między innymi na ogrywanie nowych, interesujących pozycji. W minionym tygodniu abonenci Xbox Game Pass i Xbox Live Gold mogli przetestować między innymi produkcję Tiny Tina’s Wonderlands. Teraz Microsoft postanowił udostępnić aż trzy gry i zdaje się, że niemal każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie.

REKLAMA

Lawn Mowing Simulator, Assetto Corsa Competizione i Train Sim World 3 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (26-29 stycznia)

Assetto Corsa Competizione – trailer

W tym tygodniu Microsoft zaoferował użytkownikom Xbox Game Pas oraz Xbox Live Gold szansę ogrania przez weekend aż trzech naprawdę interesujących gier za darmo. Od dziś od niedzieli 29 stycznia 2023 roku abonenci dwóch wymienionych wyżej usług będą mogli sprawdzić następujące tytuły:

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Jak widać, oferowane gry są naprawdę warte uwagi i powinny przypaść do gustu przynajmniej pewnej części graczy. A jak Wy oceniacie tę propozycję? Dajcie znać, czy zamierzacie dać szansę którejś z tych produkcji!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!