Astro Bot nie będzie „kolejnym benchmarkiem” padów do PS5! Twórcy chwalą się OGROMNĄ liczbą poziomów

Astro Bot

Po nocnym pokazie State of Play wrażenia wielu graczy były bardzo jasne — dla wielu osób najciekawszą grą, która została zaprezentowana na transmisji, okazało się Astro Bot. Produkcja ta zapowiada się niezwykle ciekawie, zwłaszcza że już po trailerze widać, że nie będzie ona bronić się tylko ładną grafiką. W najnowszym wpisie na blogu PlayStation twórcy ujawnili nieco więcej detali i naprawdę zapowiada się kawał świetnej platformówki.

Astro Bot zapowiada się jako niezwykle rozbudowana platformówka

We wpisie na blogu PlayStation deweloperzy z Asobo Studio postanowili opowiedzieć nieco więcej na temat swojego nadchodzącego projektu, czyli Astro Bot. Okazuje się, że produkcja ta od samego początku zaoferuje ponad 80 poziomów w 6 różnych galaktykach. Oznacza to, że na graczy czekać będzie nie lada podróż przez wyjątkowe krajobrazy pełne lasów, pustyń, wulkanów oraz nieco bardziej surrealistycznie lokacje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, do dyspozycji graczy będzie aż 15 nowych umiejętności, które pozwolą na opracowywanie zupełnie unikatowych stylów rozgrywki.

Wśród wielu nowych mocy znajdziesz Barkstera, Wzmacniacz Buldoga, który pozwala ci doskakiwać w powietrzu i rozbijać wrogów, metal i szkło, Rękawice Bliźniaczych Żab, które zapewniają ciosy z dużej odległości i możliwość zamachu, oraz Wielką Gąbkę, która pozwala wysysać wodę z otoczenia, aby urosnąć do ogromnych rozmiarów i spowodować ogromne (i lekko wilgotne) zniszczenia.

Fragment opisu na blogu PlayStation

Zwiększono także liczbę przeciwników, których w Astro Bot ma być aż siedemdziesięciu, a na końcu każdej lokacji ma czekać wymagający boss. Każde zwycięstwo nad takim bossem ma zaowocować odkryciem „wspaniałego sekretu”. Oczywiście wszystko to będzie dodatkowo uzupełniane przez kompleksowe wykorzystanie możliwości kontrolera DualSense.

Nie ma co ukrywać — Astro Bot wygląda po prostu szalenie atrakcyjnie, zwłaszcza na tle innych gier ze State of Play. Zdaje się więc, że warto dać tej pozycji szansę i poważnie się nią zainteresować, bo nawet jeśli nie jest to tytuł AAA, tak nadal może po premierze dać sporo frajdy. Ta oczywiście zaplanowana została na 6 września 2024 roku wyłącznie na PS5.

Źródło: PlayStation Blog

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.