Atlas Fallen na humorystycznym zwiastunie. Trailer pokazuje frajdę płynącą ze surfowania po piasku

Atlas Fallen

Jakiś czas temu Atlas Fallen otrzymało zwiastun, w którym omówiono system walki. Tymczasem premiera nowego RPG akcji od twórców serii The Surge zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wydawca postanowił ponownie przypomnieć graczom o nadchodzącej produkcji studia Deck13 Interactive. Firma Focus Entertainment – wspólnie z deweloperami – tym razem przygotowała jednak humorystyczny materiał promocyjny wspomnianej gry.

Humorystyczny zwiastun Atlas Fallen przypomina o mechanice poruszania się po świecie gry

Atlas Fallen – nowy zwiastun

Powyższy zwiastun łączy sceny z udziałem prawdziwych aktorów z ujęciami prezentującymi fragmenty rozgrywki. Pierwsza część materiału jest dość klimatyczna, ale tylko do czasu. Od pewnego momentu trailer w humorystyczny sposób prezentuje bowiem mechanikę poruszania się po świecie gry, polegającą na surfowaniu po piasku.

Powstań z popiołów i wyzwól ludzkość spod jarzma nikczemnych bogów. Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Atlas Fallen

Atlas Fallen zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 sierpnia 2023 roku, czyli za nieco ponad tydzień. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej produkcji twórców serii The Surge.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.