Atlas Fallen z prezentacją systemu walki! Kolejne ujęcia z nowego action-RPG twórców The Surge

Atlas Fallen

W zeszłym tygodniu ujawniono wymagania sprzętowe Atlas Fallen na PC. Nieco wcześniej poinformowano natomiast, że nowe action-RPG od twórców serii The Surge osiągnęło tzw. złoty status, a gracze mogą bez obaw odliczać dni do sierpniowej premiery. Dzisiaj natomiast do sieci trafił kolejny zwiastun wspomnianej produkcji.

Nowy zwiastun Atlas Fallen skupia się na prezentacji systemu walki

Atlas Fallen – zwiastun systemu walki

Najnowszy zwiastun Atlas Fallen skupia się na prezentacji systemu walki. Deweloperzy już jakiś czas temu zapowiadali, że wspomniana produkcja pozwoli graczom kształtować własny styl i rozprawiać się z oponentami w najbardziej odpowiadający im sposób. Pomóc mają w tym Kamienie Esencji, których w grze ma być ponad 150.

To właśnie wspomniane przedmioty dadzą graczom dostęp do różnego rodzaju zdolności, które będzie można swobodnie łączyć. Deweloperzy zapewniają, że w Atlas Fallen odnajdą się zarówno miłośnicy agresywnych starć, jak i zwolennicy nieco bardziej defensywnego stylu rozgrywki. Rzućcie okiem na powyższy zwiastun i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po nowej grze twórców The Surge.

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Kup Atlas Fallen

Atlas Fallen zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 10 sierpnia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze zwiastunami prezentującymi potwory oraz bronie dostępne w nadchodzącym action-RPG od twórców serii The Surge.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.