Atlas Fallen — twórcy zdecydowali się opóźnić premierę o trzy miesiące. Deweloperzy chcą dopracować grę

Atlas Fallen

Na początku tego miesiąca deweloperzy ze studia Deck13 ogłosiło wreszcie oficjalną datę premiery Atlas Fallen, który do rąk graczy miał trafić już 16 maja 2023 roku. Niespełna dwa tygodnie później opublikowany został konkretny zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki. Teraz niestety, twórcy nie mają zbyt dobrych wieści, bo termin debiutu został jednak przesunięty aż o trzy miesiące.

Atlas Fallen ostatecznie zadebiutuje w sierpniu 2023 roku

W najnowszym poście opublikowanym na Twitterze wydawcy gry, czyli Focus Entertainment twórcy ze studia Deck 13 dziękują graczom za ciepłe przyjęcie ostatnich materiałów promocyjnych. Niestety, w tym samym tekście przekazują, że data premiery Atlas Fallen została przesunięta z 16 maja na 10 sierpnia 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy, argumentując swoją decyzję, tłumaczą, że zależy im na dostarczeniu możliwie jak najlepszej wersji swojego dzieła, a do tego potrzebują nieco więcej czasu, niż do tej pory zakładali.

Przeczytaj też: Smartfon do 1500 zł — najlepsze modele

Deck13 zapewnia jednocześnie, że jeszcze „na początku lata” udostępni oczekującym graczom więcej informacji na temat powstawania Atlas Fallen. Jest to z jednej strony całkiem rozczarowująca wiadomość, jednak pozostaje mieć nadzieję, że twórcy faktycznie wykorzystają czas, który zyskali na jak najlepsze dopracowanie swojego dzieła.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.