Atlas Fallen z „rozczarowującymi” wynikami sprzedaży. Twórcy pracują jednak nad „edycją rozszerzoną”

Atlas Fallen

Od premiery Atlas Fallen minęły już cztery miesiące. Okazuje się jednak, że debiut najnowszej produkcji twórców serii The Surge nie należał do najlepszych. Firma Focus Entertainment – wydawca gry – w raporcie finansowym informuje bowiem o „rozczarowującej” sprzedaży wspomnianego action-RPG. Deweloperzy ze studia Deck13 Interactive nie zamierzają jednak składać broni.

Sprzedaż Atlas Fallen „rozczarowała” wydawcę. Deweloperzy zamierzają jednak przygotować „edycją rozszerzoną”

Atlas Fallen – zwiastun premierowy

W opublikowanych przez Focus Entertainment dokumentach kilkukrotnie wspomina się o „rozczarowującej premierze” Atlas Fallen. Najnowsza gra twórców serii The Surge najwyraźniej nie została jednak jeszcze całkowicie spisana na straty. W raporcie finansowym zapowiedziano bowiem, że produkcja studia Deck13 Interactive doczeka się nowej wersji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami Atlas Fallen ma otrzymać „edycję rozszerzoną”, a także nową zawartość. Wspomniane atrakcje mają ukazać się w pierwszej połowie przyszłego roku fiskalnego, czyli między kwietniem a wrześniem 2024 roku. Wydawca nie podzielił się niestety żadnymi dodatkowymi szczegółami. Zainteresowani muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zagrać w najnowszą produkcję twórców serii The Surge? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.