Atlas Fallen – nowe RPG akcji od twórców The Surge z przybliżonym terminem premiery

Atlas Fallen

Jedną z niespodzianek na Gamescom Opening Night Live była zapowiedź Atlas Fallen, czyli nowego action-RPG od studia Deck13, które na swoim koncie ma m.in. całkiem ciepło przyjętą serię The Surge. Podczas targów w Kolonii poinformowano, że wspomniana produkcja ukaże się na rynku w przyszłym roku. Teraz jednak firma Focus Entertainment – wydawca gry – ujawniła nieco bardziej konkretny termin premiery.

REKLAMA

Atlas Fallen zadebiutuje w pierwszej połowie 2023 roku

Atlas Fallen – zwiastun

Za pośrednictwem oficjalnej informacji prasowej ujawniono, że Atlas Fallen zadebiutuje wiosną 2023 roku. Oznacza to, że produkcja powinna ukazać się w okresie od marca do maja. Wydawca zdradził, że zdecydowano się na podany termin, by deweloperzy ze studia Deck13 mogli w pełni „wykorzystać potencjał” nowej marki. Na dokładną datę premiery trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Powstań z popiołów i wyzwól ludzkość spod jarzma nikczemnych bogów. Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach.

– zdradza opis gry na Steam.

Zobacz też: Jaki router do domu kupić?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Atlas Fallen zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja pozwoli graczom „kształtować własny styl walki”, a kampanię fabularną będzie można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie współpracy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!