Atlas Fallen – nowe RPG akcji od twórców The Surge z przybliżonym terminem premiery

Atlas Fallen

Jedną z niespodzianek na Gamescom Opening Night Live była zapowiedź Atlas Fallen, czyli nowego action-RPG od studia Deck13, które na swoim koncie ma m.in. całkiem ciepło przyjętą serię The Surge. Podczas targów w Kolonii poinformowano, że wspomniana produkcja ukaże się na rynku w przyszłym roku. Teraz jednak firma Focus Entertainment – wydawca gry – ujawniła nieco bardziej konkretny termin premiery.

Atlas Fallen zadebiutuje w pierwszej połowie 2023 roku

Atlas Fallen – zwiastun

Za pośrednictwem oficjalnej informacji prasowej ujawniono, że Atlas Fallen zadebiutuje wiosną 2023 roku. Oznacza to, że produkcja powinna ukazać się w okresie od marca do maja. Wydawca zdradził, że zdecydowano się na podany termin, by deweloperzy ze studia Deck13 mogli w pełni „wykorzystać potencjał” nowej marki. Na dokładną datę premiery trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Powstań z popiołów i wyzwól ludzkość spod jarzma nikczemnych bogów. Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach.

– zdradza opis gry na Steam.

Zobacz też: Jaki router do domu kupić?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Atlas Fallen zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja pozwoli graczom „kształtować własny styl walki”, a kampanię fabularną będzie można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie współpracy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.