Kolejna świeżynka z 2023 roku niebawem trafi do Xbox Game Pass? Microsoft może rozpieścić graczy

Xbox Game Pass

W ostatnim czasie pojawia się całkiem dużo doniesień dotyczących gier, które potencjalnie mogą trafić do Xbox Game Pass jeszcze w trakcie wakacji. Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że wedle najnowszy pogłosek do abonamentu trafić może Avatar Frontiers of Pandora od Ubisoftu, co na pewno byłoby świetną szansą na poznanie tej pozycji. Dzisiaj docierają do nas wieści, że na liście Microsoftu może być jeszcze jedna, ale całkiem interesująca pozycja z 2023 roku.

Atlas Fallen może trafić do Xbox Game Pass jeszcze w sierpniu 2024

Tym razem doniesienia pochodzące od insidera eXtas1s sugerują, że „już wkrótce” w do Xbox Game Pass trafi Atlas Fallen, czyli stosunkowo świeża produkcja od studia Deck13. Na ten moment insider nie wyjaśnił żadnego konkretnego terminu, jednak spekuluje się, iż nastąpi to przy okazji wydania aktualizacji Reign of Sand, która zaplanowana została na 6 sierpnia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Samo Atlas Fallen jest całkiem ciekawą pozycją od studia odpowiedzialnego w przeszłości za Lords of the Fallen z 2014 roku czy The Surge. W przypadku najnowszej gry mowa o odejściu od utartego schematu gier z gatunku soulslike na rzecz czegoś bardziej nastawionego na akcję. Czy był to jednak udany eksperyment?

No niespecjalnie, bo pozycja w serwisie Metacritic pochwalić się może oceną recenzentów na poziomie 64 punktów, co raczej nie jest zbyt dobrym rezultatem. Z drugiej strony jest to dość prosty akcyjniak, którego głównym rdzeniem zabawy są szybkie i efektowne starcia z wrogami. Jeśli więc ktoś szukałby akurat takiej gry, to wydaje się to być opcja wręcz idealna.

Na razie jednak są to tylko pogłoski, które mogą się potwierdzić przy okazji publikacji listy gier w Xbox Game Pass na sierpień 2024. Na razie jednak trzeba będzie na to trochę poczekać, bo najpierw Microsoft musi ujawnić zestawienie tytułów na drugą połowę lipca bieżącego roku. Mimo wszystko zapowiada się całkiem ciekawie.

Źródło: Twitter: eXtas1s, Metacritic

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.