Hit z Xbox Game Pass doczeka się pierwszego dodatku! DLC do Atomic Heart zadebiutuje już wkrótce

Atomic Heart Annihilation Instinct DLC

Nie da się ukryć, że lutowa premiera Atomic Heart odbyła się w atmosferze niemałego skandalu, głównie za sprawą powiązań deweloperów ze studia Mundfish z rosyjskimi oligarchami. Po debiucie sytuacja się nieco poprawiła, choć nadal twórcy musieli mierzyć się z zarzutami dotyczącymi obecnych w grze rasistowskich elementów oraz gloryfikacji komunizmu. Mimo wszystko tytuł cieszył się niemałym zainteresowaniem ze strony graczy, a teraz doczeka się pierwszego oficjalnego dodatku.

Annihilation Instinct, czyli pierwszy dodatek do Atomic Heart z datą premiery

Atomic Heart: Annihilation Instinct — trailer

Dodatek zatytułowany Annihilation Instinct ma przedstawić historię, która rozgrywać się będzie tuż po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Głównym bohaterem rozszerzenia nadal pozostanie Agent P-3, który najwidoczniej zostanie zmuszony do ponownej wizyty w Obiekcie 3826.

Kontynuuj historię w DLC Annihilation Instinct i dowiedz się, co stało się z tym dystopijnym światem po kulminacyjnym momencie Atomic Heart. Przygotuj się do wyruszenia w podróż przez nowy, oszałamiający kompleks Mendelejewa i otaczające go bagna i odkryj prawdę o NORA, jako major P-3, który ponownie zostaje wciągnięty do Obiektu 3826.

Fragment opisu dodatku Annihilation Instinct do Atomic Heart

Jednocześnie deweloperzy zapowiedzieli, że dodatek ten wprowadzi do gry nie tylko nowych przeciwników (w tym zmiennokształtne maszyny widoczne na materiale powyżej), ale także dwie nowe bronie — jedna do starć w zwarciu, druga zaś do walki na dystans. W ramach fabuły rozszerzenia Annihilation Instinct mamy też poznać zupełnie nową postać, choć w tej materii deweloperzy nie zdradzili zbyt wiele szczegółów.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Całość prezentuje się równie ciekawie i efektownie co podstawowa wersja gry i pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy z Mundfish dowiozą na premierę prawdziwie epicki dodatek. O efektach ich prac przekonamy się stosunkowo niedługo, bo DLC Annihilation Instinct ma trafić do sprzedaży już 2 sierpnia 2023 roku i będzie dostępne na wszystkich platformach, na których ukazała się podstawowa wersja Atomic Heart.

Kup Atomic Heart

Warto przypomnieć, że osoby które zdecydowały się na zakup przepustki sezonowej (nazwanej przez deweloperow Atomic Pass) otrzymają dostęp do nowego DLC bez żadnych dodatkowych opłat.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.