Atomic Heart można już pobierać na Xboxie One i Xboxach Series X|S. Gra zajmie sporo miejsca na dysku

Atomic Heart

Pre-load Atomic Heart został już umożliwiony na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Oznacza to, że gracze mogą już rozpocząć pobieranie debiutującej wkrótce gry. Zajmie ona naprawdę sporo przestrzeni na ich dyskach.

REKLAMA

Pre-load Atomic Heart na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S

Zwiastun Atomic Heart

Atomic Heart pojawi się na rynku już 21 lutego 2023 roku. Nic więc dziwnego, że gracze korzystający z Xboxa One i Xboxów Series X|S mogą już pobrać tę produkcję na swoje dyski. Zajmie ona sporo ich miejsca, bo będzie wymagać aż 78,66 GB wolnej przestrzeni. Na razie nie wiadomo też kiedy pre-load stanie się możliwy dla użytkowników pozostałych platform.

Wokół twórców gry narosło sporo kontrowersji. Najnowsze zarzuty wobec odpowiedzialnego za produkcję studia Mundfish stanowiły bowiem, że dane użytkowników ich sklepu są przekazywane rosyjskim urzędom i służbom.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

Poza konsolami „Zielonych” Atomic Heart będzie dostępne również na PC, PS4 i PS5. Gra od momentu swojej premiery pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!