Atomic Heart można już pobierać na Xboxie One i Xboxach Series X|S. Gra zajmie sporo miejsca na dysku

Atomic Heart

Pre-load Atomic Heart został już umożliwiony na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Oznacza to, że gracze mogą już rozpocząć pobieranie debiutującej wkrótce gry. Zajmie ona naprawdę sporo przestrzeni na ich dyskach.

Pre-load Atomic Heart na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S

Zwiastun Atomic Heart

Atomic Heart pojawi się na rynku już 21 lutego 2023 roku. Nic więc dziwnego, że gracze korzystający z Xboxa One i Xboxów Series X|S mogą już pobrać tę produkcję na swoje dyski. Zajmie ona sporo ich miejsca, bo będzie wymagać aż 78,66 GB wolnej przestrzeni. Na razie nie wiadomo też kiedy pre-load stanie się możliwy dla użytkowników pozostałych platform.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wokół twórców gry narosło sporo kontrowersji. Najnowsze zarzuty wobec odpowiedzialnego za produkcję studia Mundfish stanowiły bowiem, że dane użytkowników ich sklepu są przekazywane rosyjskim urzędom i służbom.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

Poza konsolami „Zielonych” Atomic Heart będzie dostępne również na PC, PS4 i PS5. Gra od momentu swojej premiery pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.