Atomic Heart na kolejnym materiale wideo. Twórcy prezentują możliwości 4 zabójczych robotów!

Atomic Heart

W zeszłym tygodniu do sieci trafił materiał poświęcony grze Atomic Heart, w którym twórcy przybliżyli alternatywną historię ZSRR. Tymczasem przyszedł czas na prezentację kolejnego elementu wspomnianej produkcji. Deweloperzy ze studia Mundfish postanowili bowiem przedstawić graczom cztery roboty, które w trakcie rozgrywki będą starały się zabić głównego bohatera.

Nowy materiał z Atomic Heart przedstawia zróżnicowanych oponentów

Atomic Heart – materiał wideo prezentujący przeciwników

W powyższym materiale deweloperzy nie tylko szczegółowo omówili poszczególne maszyny, ale także udostępnili fragmenty rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, w jaki sposób wspomniane roboty będą próbowały zaszkodzić protagoniście. Trzeba przyznać, że mechaniczni oponenci prezentują się naprawdę interesująco. Należy jednak pamiętać, że jest to zaledwie ułamek wyzwań, jakie szykują dla graczy twórcy Atomic Heart.

Korzystaj ze zdolności bojowych swojej eksperymentalnej rękawicy wspomaganej oraz arsenału mieczy i supernowoczesnych broni. Tocz zacięte, gęste od eksplozji walki, adaptując swój styl do różnych przeciwników. Wykorzystuj umiejętności, zasoby, elementy otoczenia i ulepszenia sprzętu, aby pokonywać przeciwności losu i walczyć o zwycięstwo dobra nad złem.

– informuje opis gry w sklepie Xbox.

Zobacz też: Kody do GTA 4

Atomic Heart zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera 21 lutego 2023 roku. Warto również wspomnieć, że produkcja studia Mundfish w dniu swojego debiutu trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić wspomniany tytuł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.