Atomic Heart w pudełkach na PS5 i Xboxie Series X! Cena jest przystępna

Atomic Heart

Atomic Heart jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier w Polsce. Tytuł zadebiutuje już w lutym 2023 roku i w naszym języku otrzyma pełną lokalizację z dubbingiem. Co więcej, jego wersja na PS5 i Xboxa Series X zostanie też wydana w przystępnej cenie w pudełkach.

Atomic Heart z pudełkowym wydaniem na PS5 i Xboxa Series X

Zwiastun Atomic Heart

Pudełkowe preordery Atomic Heart w wersji na PS5 i Xboxa Series X pojawiły się w sklepie RTV Euro AGD. Cena tego wydania jest przystępna, bo oscyluje na pułapie 259 zł.

Kup preorder Atomic Heart

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4

Przypomnijmy, że gra tworzona przez studio Mundfish od momentu premiery znajdzie się w bibliotece Xbox Game Pass. Ta zbliża się wielkimi krokami, bo Atomic Heart zadebiutuje już 21 lutego 2023 roku. Poza konsolami najnowszej generacji produkcja będzie też dostępna na PC, PS4 oraz Xbox One.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z