Atomic Heart błyszczy na nowym zwiastunie! Gra zmierzająca do Game Passa wykorzysta technologie Nvidii

Atomic Heart

Wczoraj reżyser Atomic Heart podzielił się kilka szczegółami na temat DLC, których doczeka się wspomniana produkcja. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji, które powinny zainteresować graczy czekających na nadchodzące dzieło studia Mundfish. Firma Nvidia zaprezentowała bowiem nowy zwiastun gry. Trailer pokazuje, jak tytuł prezentuje się w rozdzielczości 4K z włączonym ray tracingiem.

Nowy zwiastun Atomic Heart prezentuje rozgrywkę z włączonym z ray tracingiem i Nvidia DLSS 3

Atomic Heart – zwiastun z fragmentami rozgrywki

W powyższym zwiastunie nie zabrakło fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak Atomic Heart prezentuje się w akcji. Ray tracing nie jest jednak jedyną technologią, z której będzie korzystać produkcja studia Mundfish. Gra otrzyma bowiem również wsparcie dla Nvidia DLSS 3.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że pod względem oprawy wizualnej Atomic Heart prezentuje się naprawdę dobrze. Pozostaje mieć nadzieję, że pozostałe elementy gry będą prezentować podobny poziom, a na ostatnim etapie produkcji deweloperzy ze studia Mundfish nie będą musieli mierzyć się z żadnymi niespodziewanymi problemami.

Zobacz też: Co to jest VPN

Atomic Heart zadebiutuje na rynku już 21 lutego. Gra zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Mundfish w dniu swojej premiery wzbogaci również bibliotekę Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.