Atomic Heart otrzyma po premierze sporo dodatkowej zawartości! Twórcy dzielą się szczegółami na temat DLC

Atomic Heart

Premiera Atomic Heart zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu gracze mieli okazję obejrzeć materiał wideo poświęcony możliwościom czterech zabójczych robotów, z którymi będzie trzeba zmierzyć się podczas rozgrywki. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje związane ze wspomnianym tytułem. Jeden z deweloperów postanowił bowiem podzielić się szczegółami na temat DLC, których doczeka się produkcja studia Mundfish.

Dodatki wzbogacą Atomic Heart m.in. o nowe lokacje i zadania

Atomic Heart – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Robert Bagratuni – reżyser gry i założyciel studia Mundfish – udzielił wywiadu serwisowi Wccftech, w którym poinformował, że po premierze Atomic Heart doczeka się łącznie czterech DLC. Każdy z dodatków zaoferuje natomiast graczom zupełnie nowe doświadczenia i znacząco rozbuduje produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloper zapowiada, że rozszerzenia wzbogacą grę m.in. o nowe zadania, zagadki oraz wrogów. Nie zabraknie też nowych lokacji, a twórcy zamierzają rozbudować nie tylko otwarte tereny, ale także przygotować nowe kompleksy i laboratoria, w których gracze będą mogli stawić czoła nowym wyzwaniom.

Dzięki dodatkom gracze będą mogli poznać również więcej informacji na temat świata gry oraz samych postaci. Należy również dodać, że DLC będą wchodzić zarówno w skład edycji Gold, jak i Premium.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One

Atomic Heart zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 21 lutego 2023 roku. Warto również pamiętać, że produkcja studia Mundfish w dniu swojej premiery trafi równiez do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.