Avatar Frontiers of Pandora z datą premiery! Ubisoft przy okazji prezentuje konkretny gameplay

Avatar Frontiers of Pandora

Plotki na temat Avatar Frontiers of Pandora swego czasu bardzo mocno rozgrzewały społeczność graczy, którzy od dawna oczekują konkretnych wieści na temat tej gry. Dzisiaj po miesiącach oczekiwania, domysłów i spekulacji Ubisoft przedstawił nam konkretny fragment gameplayu. Nie da się ukryć, że materiał prezentuje się niezwykle zjawiskowo.

Avatar Frontiers of Pandora z datą premiery i na konkretnym gameplayu

Avatar Frontiers of Pandora – trailer

Początkowo podczas dzisiejszego Ubisoft Forward w pierwszym udostępnionym materiale zobaczyliśmy całkiem sporo konkretnych przebitek pochodzących z gameplayu. Tym, co może zwrócić uwagę osób zainteresowanych to spory arsenał dostępnych broni — zarówno tych bardziej pierwotnych, jak i nieco bardziej współczesnych.

Niemałą atrakcją tego materiału okazały się też bezpośrednie ujęcia przedstawiające walkę z grzbietów skrzydlatych stworów. Cały ten dosyć krótki pokaz został dodatkowo uświetniony przez monolog Jamesa Camerona oraz głównej dyrektorki tego projektu.

Potem zaś przyszła pora na prawdziwe „mięsko”, a więc konkretne, dłuższe ujęcia gameplayu przedstawiające nadchodzące dzieło Ubisoftu w akcji. Tym, co rzuca się w oczy to pieczołowicie przygotowana flora Pandory, a także różnorodność gatunków ją zamieszkujących.

Avatar Frontiers of Pandora – gameplay

Niezwykle ciekawie zapowiada się kwestia podniebnych podróży na Ikranach, które będziemy mogli dostosowywać według własnych preferencji.

Ujęcia pochodzące bezpośrednio z gameplayu potwierdziły, to co widzieliśmy na początkowym zwiastunie — arsenał broni, z których będziemy mogli skorzystać, jest naprawdę ogromny. Co więcej, niektóre z broni będziemy mogli tworzyć własnoręcznie.

Kolejny raz Ubisoft potwierdził, że Avatar Frontiers of Pandora będzie w pełni „next-genową pozycją”, a więc zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Przy tym wszystkim na sam koniec pozostała kwestia daty premiery, bo ta ustalona została na 7 grudnia 2023 roku.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Kup Avatar Frontiers Of Pandora

Dla wielu graczy szykuje się więc niezwykle atrakcyjna końcówka roku pełna wrażeń i przygód na tajemniczej planecie Pandora. Zamierzacie przetestować ten tytuł? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.