Avatar: Frontiers of Pandora doczeka się dwóch dodatków. Ubisoft ujawnił zawartość przepustki sezonowej

Avatar Frontiers of Pandora

Na wczorajszym Ubisoft Forward nie zabrakło obszernej prezentacji Avatar: Frontiers of Pandora. Francuska firma pokazała gameplay z nadchodzącej produkcji osadzonej w uniwersum wykreowanym przez Jamesa Camerona, a także podzieliła się kilkoma szczegółami na temat wspomnianego tytułu. Uruchomiono również przedsprzedaż gry, ujawniając tym samym nieco informacji na temat dodatkowej zawartości.

Avatar: Frontiers of Pandora otrzyma dwa dodatki po premierze. DLC będą częścią przepustki sezonowej

Zainteresowani mogą składać zamówienia przedpremierowe na Avatar: Frontiers of Pandora za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Produkcja dostępna jest w trzech wersjach – standardowej, Gold oraz Ultimate. Droższe wydania zapewnią dostęp do przepustki sezonowej, która – jak się okazuje – składa się m.in. z dwóch fabularnych dodatków.

Ubisoft niestety nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat wspomnianych rozszerzeń. W skład season passa wchodzą natomiast również dodatkowa misja, zestaw przedmiotów kosmetycznych oraz broń. Warto także pamiętać, że wszyscy użytkownicy, którzy kupią grę Avatar: Frontiers of Pandora w przedsprzedaży, otrzymają pakiet „Dziecko dwóch światów”.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Avatar Frontiers Of Pandora

Na koniec warto przypomnieć, że Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana jest na 7 grudnia 2023 roku. Zamierzacie zagrać w nową produkcję studia Ubisoft Massive? Koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole wiadomości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.