Avatar: Frontiers of Pandora z nowym trybem graficznym na PS5 i XSX|S! Zmian doczekała się też wersja PC

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora zebrało niezłe recenzje, ale już kilkanaście dni po premierze pojawiły się pierwsze promocje na grę Ubisoftu. Nie zniechęciło to jednak twórców, którzy – jak się okazuje – cały czas pamiętają o swoim dziele. Gra doczekała się bowiem kolejnej aktualizacji, która wprowadziła nowy tryb graficzny na konsolach.

Avatar: Frontiers of Pandora z kolejną aktualizacją. Nowy tryb graficzny na konsolach i nie tylko

Wraz z najnowszą aktualizacją do Avatar: Frontiers of Pandora na PlayStation 5 i Xbox Series X|S wprowadzono tryb 40 FPS. Wiadomość ta powinna ucieszyć graczy, którzy szukają „złotego środka” pomiędzy trybem jakości i wydajności. To jednak nie konie wartych uwagi, ponieważ pewnych zmian doczekała się też wersja PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydanie gry Avatar: Frontiers of Pandora na komputery osobiste otrzymało bowiem wsparcie dla Intel XeSS. Jednocześnie Ubisoft „tymczasowo” usunął wsparcie dla AMD FSR 3 ze względu na pewne błędy wizualne. Niestety nie ujawniono, kiedy wspomniana technologia zostanie ponownie dodana do najnowszej produkcji Massive Entertainment.

Aktualizacja oznaczona numerem 3.2 do gry Avatar: Frontiers of Pandora eliminuje również kilka błędów. Szczegółowy opis patcha dostępny jest na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Na koniec warto przypomnieć, że premiera Avatar: Frontiers of Pandora miała miejsce w grudniu 2023 roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, jak podobała Wam się wycieczka na Pandorę.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.