Avatar: Frontiers of Pandora z przeciekiem. Znamy pierwsze szczegóły rozgrywki i fabuły

Avatar Frontiers of Pandora

Ubisoft ogłosił, że w czerwcu 2023 roku odbędzie się wydarzenie Ubisoft Forward Live. Możemy przypuszczać, że podczas tego eventu zostaną zaprezentowane najważniejsze produkcje francuskiej firmy na ten rok. Jednak już teraz na Twitterze, za sprawą insidera, otrzymujemy informacje o grze Avatar: Frontiers of Pandora.

Avatar Frontiers of Pandora — insider publikuje informacje odnośnie fabuły i rozgrywki

AFOP Info 🧵

Pre-Order to get the Child of Two Worlds Pack

Game Info
Abducted by the the RDA, you, a Na’vi child, are trained and molded to serve their purpose. You must reconnect with your ancient heritage and join the other clans to protect Pandora.

— Script (@ScriptLeaksR6) March 31, 2023

AFOP Info 🧵

Pre-Order to get the Child of Two Worlds Pack

Game Info
Abducted by the the RDA, you, a Na’vi child, are trained and molded to serve their purpose. You must reconnect with your ancient heritage and join the other clans to protect Pandora.

— Script (@ScriptLeaksR6) March 31, 2023

ScriptLeaksR6 to insider, który regularnie ujawnia kolejne szczegóły związane z różnymi grami. Tym razem postanowił podzielić się opisem fabuły oraz wyglądem rozgrywki w Avatar Frontiers of Pandora. Według jego informacji gracz wcieli się w uprowadzone przez RDA dziecko Na’vi, które jest szkolone, żeby służyć złej korporacji. Główny bohater będzie musiał powrócić do swojego klanu i bronić Pandory przed antagonistami.

Poza zarysem fabularnym możemy dowiedzieć się więcej o rozgrywce. Gracz będzie mógł rozwijać swoją postać, tworzyć i ulepszać broń. Ponadto będą możliwe różne style walki do wyboru. Oprócz walki tradycyjną bronią Na’vi – łukiem czy włócznią – będzie możliwość skorzystania z nowocześniejszego oręża jak broń palna.

Na sam koniec dowiadujemy się od insidera, że Avatar: Frontiers of Pandora umożliwi nam eksplorację świata pełnego „cudu i niebezpieczeństw”. Główny bohater będzie mógł latać na banshee, czyli znanym z filmu, podobnym do smoka stworzeniu.

Zobacz też: Najlepsze smartfony do 1500 zł

Data premiery nie została jeszcze ujawniona. Ubisoft ogłosił, że Avatar Frontiers of Pandora tworzone jest z myślą o konsolach nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, a także komputerach osobistych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.