Avatar: Frontiers of Pandora wkrótce z prezentacją? Ubisoft może szykować się do uruchomienia preorderów

Avatar: Frontiers of Pandora

Gra Avatar: Frontiers of Pandora wciąż nie doczekała się dokładnej daty premiery. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Jeden z dataminerów natrafił bowiem na grafikę, która sugeruje, że Ubisoft rozpocznie niebawem przyjmowanie zamówień przedpremierowych na wspomnianą produkcję. Niewykluczone, że tytuł doczeka się wówczas również prezentacji.

W sieci pojawiła się grafika prezentująca bonusy do zamówień przedpremierowych gry Avatar: Frontiers of Pandora

Użytkownik Twittera posługujący się pseudonimem „ScriptLeaksR6” opublikował wpis, w którym podzielił się swoim znaleziskiem. Jak się okazuje, wspomniany dataminer odnalazł w plikach Ubisoft Store grafikę prezentującą bonusy za złożenie zamówienia przedpremierowego na grę Avatar: Frontiers of Pandora.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Udostępniony obrazek informuje, że gracze, którzy zdecydują się kupić preorder, otrzymają DLC o nazwie The Child of Two zawierające zestaw przedmiotów kosmetycznych dla postaci oraz skórkę na broń. Niestety na grafice nie znalazło się miejsce na datę premiery gry Avatar: Frontiers of Pandora.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Avatar: Frontiers of Pandora powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra miała zadebiutować na rynku w zeszłym roku, ale już w lipcu Ubisoft poinformował, że na produkcję studia Massive Entertainment będzie trzeba poczekać do przyszłego roku fiskalnego.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.