Premiera Avatar: Frontiers of Pandora mocno opóźniona. Ubisoft przekazał złe wieści

Avatar: Frontiers of Pandora

Dokładna data premiery Avatar: Frontiers of Pandora nie była znana, ale gra miała trafić do sprzedaży w 2022 roku. Tak się jednak nie stanie, bo Ubisoft przekazał złe wieści o opóźnieniu debiutu wyczekiwanej produkcji. Jest to dość niespodziewana decyzja, która może odbić się na zainteresowaniu samą produkcją.

Premiera Avatar: Frontiers of Pandora odbędzie się znacznie później

Zwiastun Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodówka w uniwersum kinowego hitu Avatar. Już 16 grudnia w kinach pojawi się Avatar: Istota wody (Avatar 2), ale jak się okazuje — gra nie trafi do sprzedaży w 2022 roku, co sprawia, że nie skorzysta z zainteresowania kinową premierą. Ubisoft poinformował, że premiera produkcji została przełożona na kolejny rok finansowy. To z kolei oznacza, że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje pomiędzy 1 kwietnia 2023 roku a 31 marca 2024 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Dokładna data premiery niestety nie została podana. Ubisoft wyjaśnił, że przesunięcie terminu debiutu omawianej gry jest podyktowane „bieżącymi ograniczeniami w produkcji w całej branży”. Innymi słowy, francuski deweloper nie byłby w stanie wyrobić się z premierą w 2022 roku, chcąc zaoferować graczom dopracowaną przygodę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.