Avowed na kolejnym zwiastunie! Gra zapowiada się świetnie, ale zabrakło najważniejszego…

Avowed

Jedną z ciekawszych gier, jaką Microsoft może zaproponować fanom gier RPG jest Avowed, który tworzy Obsidian Entertainment. Dotychczasowe materiały z gry zapowiadają całkiem ciekawą pozycję, która w pewnym stopniu przypominać może serię The Elder Scrolls. Nie dziwi więc, że na Xbox Games Showcase otrzymaliśmy zupełnie nowy trailer.

Avowed z trailerem na Xbox Games Showcase 2024

Zwiastun Avowed Xbox na Games Showcase 2024

Najnowszy materiał z Avowed, który przedstawiony na Xbox Games Showcase 2024, ujawnia kilka całkiem ciekawych przebitek z gameplayu, prezentując, czego mogą spodziewać się gracze. Wygląda na to, że w ręce graczy oddanych zostanie wiele rodzajów broni, czarów oraz sposobów na anihilację wrogów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto też podkreślić, że pod względem samej grafiki nadal mowa o bardzo solidnym poziomie, który — mimo specyficznego stylu — może cieszyć oko. Intrygować może fakt, iż gra ma dawać możliwość nie tylko opowiadania się za danymi frakcjami, ale też „wykuć swoje przeznaczenie”.

Niestety, ale w tym wszystkim zabrakło najważniejszej informacji — daty premiery. Tytuł dalej ma trafić do rąk graczy jeszcze w 2024 roku. Oby tak było, choć brak terminu debiutu może martwić.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.