Babylon’s Fall oficjalnie umiera. Serwery zostaną wyłączone szybciej, niż można było zakładać

Babylon's Fall

Od premiery Babylon’s Fall Square Enix ma ogromne problemy, aby zainteresować graczy do brania udziału w sieciowych rozgrywkach. W czerwcu tego roku zdarzył się nawet moment, że na serwerach nie znajdował się przez pewien czas ani jeden gracz. Wręcz zerowe zainteresowanie owym tytułem sprawiło, że produkcja zostanie niebawem skasowana przez wydawcę.

REKLAMA

Babylon’s Fall przetrwa tylko do lutego 2023 roku

Babylon’s Fall – trailer

Square Enix poinformowało, że serwery Babylon’s Fall zostaną zamknięte dokładnie 27 lutego 2023 roku. Patrząc na datę premiery gry, która odbyła się 3 marca 2022 roku na PC, PS4 i PS5, okazuje się, że pozycja nie przeżyje na rynku nawet równego roku kalendarzowego. Jest to jedna z największych porażek ostatnich lat.

Sprawdź też: Najlepsze gry na telefon

W chwili pisania tej wiadomości Babylon’s Fall ma uruchomione na platformie Steam zaledwie 5 osób. Cóż… Z pewnością nie jest to wynik, na który liczyli japońscy deweloperzy, a ich decyzja jest podparta niezbitymi dowodami.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!