W pewnym momencie w Babylon’s Fall na Steamie nie grał ani jeden gracz

Babylon's Fall

Babylon’s Fall od początku było skazywane przez graczy na porażkę. Gra-usługa stworzona przez PlatinumGames wyglądała bardzo źle – począwszy od okropnej oprawy graficznej, poprzez masę błędów, a skończywszy na braku zawartości, która mogłaby zaciekawić odbiorcę. Teraz w Babylon’s Fall w wersji PC gra jedynie garstka osób, a zdarzało się, że w wybranym momencie tytuł nie był odpalony przez żadnego posiadacza produkcji na Steamie.

Babylon’s Fall na Steamie ledwo dyszy

Babylon’s Fall – SteamDB

Jak podaje wccftech, zerowa liczba jednoczesnych graczy w Babylon’s Fall na największej platformie PC-towej została osiągnięta dokładnie 16 czerwca 2022 roku o godzinie 10:00, co idealnie pokazuje wykres dostępny na stronie SteamDB (nie mylić ze Steam ID). W późniejszych godzinach do rozgrywki dołączyło pięciu odbiorców. Dodatkowo od 16 czerwca nie udało się powtórzyć tego niechlubnego rekordu.

Sprawdź także: Jak zmienić avatar na Steam?

Babylon’s Fall jest dostępne na PC i PS4 oraz PS5. Mimo bardzo negatywnych recenzji deweloperzy obiecali, że tytuł będzie konsekwentnie rozwijany. Ogromna aktualizacja z nową zawartością ma mieć miejsce w listopadzie tego roku, więc pozostaje cierpliwie czekać i wypatrywać informacji, co tak naprawdę twórcy przygotowują dla garstki aktywnych graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z