Nadchodzi trzecia ekspansja Back 4 Blood. Turtle Rock zdradza szczegóły River of Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood brakuje niestety sporo do doskonałości, co na szczęście nie zniechęca Turtle Rock Studios do regularnego aktualizowania swojej produkcji. Twórcy zapowiedzieli właśnie, czego możemy spodziewać się po trzeciej ekspansji.

Szczegóły trzeciej ekspansji Back 4 Blood

Back 4 Blood ma za sobą już dwie ekspansje. Tunnels of Terror zadebiutowało w kwietniu, a dwa miesiące później pojawiło się Children of the Worm. River of Blood, trzeci dodatek do gry, pojawi się 6 grudnia i będzie dostępny do kupienia w trzech różnych wersjach – zwykłej, Deluxe oraz Ultimate.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak widać na powyższej grafice, największą nowością, którą przyniesie River of Blood, jest szósty akt kampanii. Akcja dzieje się na pięciu nowych mapach i zawierać będzie nowe warianty przeciwników. Dodatek wprowadzi również dwie nowe postaci, Jeffa i Talę, nowe bronie oraz cały zestaw ekskluzywnych skinów.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Razem z trzecią ekspansją do Back 4 Blood trafi darmowa aktualizacja Trials of the Worm. Jej częścią będzie kooperacyjny tryb PvE, gdzie gracze będą mogli wspólnie zarabiać punkty Supply. 6 grudnia przyniesie więc sporo atrakcji wszystkim fanom gry. Debiut w Xbox Game Passie powinien zapewnić kolejnej ekspansji Back 4 Blood nieco więcej rozgłosu.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.