Nadchodzi trzecia ekspansja Back 4 Blood. Turtle Rock zdradza szczegóły River of Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood brakuje niestety sporo do doskonałości, co na szczęście nie zniechęca Turtle Rock Studios do regularnego aktualizowania swojej produkcji. Twórcy zapowiedzieli właśnie, czego możemy spodziewać się po trzeciej ekspansji.

Szczegóły trzeciej ekspansji Back 4 Blood

Let's see where the River of Blood takes us. Here's what to expect for Expansion 3, available December 6th, 2022. pic.twitter.com/SnSBYvKcSN

— Back 4 Blood (@back4blood) November 8, 2022

Let's see where the River of Blood takes us. Here's what to expect for Expansion 3, available December 6th, 2022. pic.twitter.com/SnSBYvKcSN

— Back 4 Blood (@back4blood) November 8, 2022

Back 4 Blood ma za sobą już dwie ekspansje. Tunnels of Terror zadebiutowało w kwietniu, a dwa miesiące później pojawiło się Children of the Worm. River of Blood, trzeci dodatek do gry, pojawi się 6 grudnia i będzie dostępny do kupienia w trzech różnych wersjach – zwykłej, Deluxe oraz Ultimate.

Jak widać na powyższej grafice, największą nowością, którą przyniesie River of Blood, jest szósty akt kampanii. Akcja dzieje się na pięciu nowych mapach i zawierać będzie nowe warianty przeciwników. Dodatek wprowadzi również dwie nowe postaci, Jeffa i Talę, nowe bronie oraz cały zestaw ekskluzywnych skinów.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Razem z trzecią ekspansją do Back 4 Blood trafi darmowa aktualizacja Trials of the Worm. Jej częścią będzie kooperacyjny tryb PvE, gdzie gracze będą mogli wspólnie zarabiać punkty Supply. 6 grudnia przyniesie więc sporo atrakcji wszystkim fanom gry. Debiut w Xbox Game Passie powinien zapewnić kolejnej ekspansji Back 4 Blood nieco więcej rozgłosu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!