Back 4 Blood i pecetowe wydanie Destiny 2: Poza Światłem od dzisiaj w Xbox Game Pass

Back 4 Blood

Oferta Xbox Game Pass stale się powiększa, czego doskonałym dowodem jest dzisiejsza data. W usłudze Microsoftu debiutuje bowiem wyczekiwane Back 4 Blood oraz pecetowe wydanie Destiny 2: Poza Światłem. Nie ulega wątpliwości, że wielu subskrybentów z pewnością się ucieszy.

Back 4 Blood i pecetowa wersja Destiny 2: Poza Światłem w Xbox Game Pass

Zwiastun Destiny 2: Poza Światłem

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od twórców Evolve i kultowego Left 4 Dead. Motywem przewodnim gry jest eliminowanie hord zombie za pomocą przeróżnych broni i wykonywanie rozmaitych zadań. Z kolei Destiny 2: Poza Światłem to piąty dodatek do Destiny 2, który wprowadza m.in. nową kampanię i możliwość korzystania z mocy Ciemności.

Back 4 Blood jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast pecetowa wersja Destiny 2: Poza Światłem wzbogaci ją trochę później (w ciągu kilku godzin). W ramach usługi Microsoftu Back 4 Blood można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Destiny 2: Poza Światłem trafia dziś do abonamentu na PC – wydanie na Xboxa One oraz Xbox Series X|S figuruje w Game Passie od dawna.

Dyskusja na temat wpisu