Back 4 Blood i pecetowe wydanie Destiny 2: Poza Światłem od dzisiaj w Xbox Game Pass

Back 4 Blood

Oferta Xbox Game Pass stale się powiększa, czego doskonałym dowodem jest dzisiejsza data. W usłudze Microsoftu debiutuje bowiem wyczekiwane Back 4 Blood oraz pecetowe wydanie Destiny 2: Poza Światłem. Nie ulega wątpliwości, że wielu subskrybentów z pewnością się ucieszy.

Back 4 Blood i pecetowa wersja Destiny 2: Poza Światłem w Xbox Game Pass

Zwiastun Destiny 2: Poza Światłem

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od twórców Evolve i kultowego Left 4 Dead. Motywem przewodnim gry jest eliminowanie hord zombie za pomocą przeróżnych broni i wykonywanie rozmaitych zadań. Z kolei Destiny 2: Poza Światłem to piąty dodatek do Destiny 2, który wprowadza m.in. nową kampanię i możliwość korzystania z mocy Ciemności.

Back 4 Blood jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast pecetowa wersja Destiny 2: Poza Światłem wzbogaci ją trochę później (w ciągu kilku godzin). W ramach usługi Microsoftu Back 4 Blood można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Destiny 2: Poza Światłem trafia dziś do abonamentu na PC – wydanie na Xboxa One oraz Xbox Series X|S figuruje w Game Passie od dawna.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.