Backbone już w Xbox Game Pass

Backbone

Kolejny dzień, kolejna nowa gra w Xbox Game Pass. Zgodnie z rozpiską na pierwszą połowę czerwca, w usłudze Microsoftu właśnie zadebiutowała niezależna produkcja pod tytułem Backbone. To dwuwymiarowa przygodówka utrzymana w stylistyce noir, której akcja rozgrywa się w pełnym antropomorficznych zwierząt Vancouver.

Backbone w Xbox Game Pass

Zwiastun Backbone

W Backbone wcielamy się w postać szopa imieniem Howard, który pracuje jako prywatny detektyw. Stosunkowo spokojne życie bohatera zmienia się diametralnie, kiedy wchodzi on w posiadanie tajemniczej technologii. Gra jest już dostępna w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Można ją uruchomić tylko na komputerach PC.

Wszystkim osobom zainteresowanym Backbone nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć pobieranie. Zapowiada się ciekawa przygoda!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z