Sony ujawniło licencjonowany kontroler dla iPhone’ów. Poznajcie Backbone One PlayStation Edition

Backbone One PlayStation Edition

Dotychczas Sony nie miało licencjonowanych padów do telefonów, ale to się właśnie zmieniło. Otóż firma we współpracy z Backbone One wypuściła kontroler dedykowany iPhone’om. Nazywa się Backbone One PlayStation Edition i wygląda naprawdę nieźle.

Backbone One PlayStation Edition oficjalnie

Backbone One PlayStation Edition

Kontroler Backbone One PlayStation Edition ujrzał światło dzienne. Jego wygląd został zainspirowany designem DualSense, a samo akcesorium ma pozwolić na ogrywanie gier z PS4 czy PS5 na smartfonach Apple w ramach funkcji PS Remote Play. Pad można wygodnie przymocować do krawędzi iPhone’a, aby rozgrywka była wygodna i przyjemna.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do PlayStation 5

Mimo że sprzęt jest oficjalnie licencjonowany dla marki PlayStation, to za jego pomocą można też ogrywać inne gry na telefonie — np. z App Store czy konkurencyjnych dla Sony usług streamingowych. Cena kontrolera Backbone One PlayStation Edition nie jest jeszcze znana. Na liście krajów, do których pad trafi w pierwszej kolejności, niestety nie wymieniono Polski, ale dodano, że z czasem akcesorium zawita także do innych państw. Innymi słowy, szansa jest.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.